قیمت پروفیل

قیمت پروفیل و قوطی در بازار به صورت روزانه در لیست قیمت آهنات بروزرسانی می‌گردد. از پروفیل ها برای افزایش استحکام ، ایمنی و جلوگیری از خوردگی و کاهش وزن سازه ها در ساخت و ساز استفاده می شود. حتی در صنایع خودروسازی و تجهیزات نظامی و تجهیزات پزشکی نیز از مقاومت بالای پروفیل استفاده می شود.

پروفیل ها انواع مختلفی ( پروفیل ساختمانی ،  پروفیل سی ، زد ..) با قیمت های متفاوت دارند. هر مدل پروفیل در قسمت خاصی از سازه اعمال می شود. مهندس عمران با اندازه گیری فشار روی هر قسمت از ساختمان، پروفیل قوطی ساختمانی مورد نیاز خود را استفاده می کند. از طرف دیگر، هرچه پروفیل ضخیم تر و بزرگتر باشد، قیمت بالاتری دارد.

یکی از مقاطع فولادی پرمصرف در حوزه آهن و فولاد که در ساختمان‌سازی و دیگر صنایع عمرانی، کاربرد بالایی دارد، پروفیل و قوطی آهن است. قیمت پروفیل امروز در بازار، تحت تاثیر پارامترهای متعددی چون جنس، وزن، ضخامت، برند تولید کننده و… است. ازآنجاکه این محصول، در ساخت‌وساز و صنعت نقش بسیار چشمگیری دارد، اطلاع از قیمت روز پروفیل و روند آن به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا با آگاهی بیشتری برای خرید آن اقدام کنند؛ در ادامه با این محصول بیشتر آشنا می شویم. همراه ما باشید.

مجموعه آهنات پروفیل را طبق سفارش مشتری در سایز و ابعاد مختلف با کیفیت جوش بالا که از ورق فولاد مبارکه، گیلان و اهواز تولید شده است را عرضه می‌کند. یکی از تولیدکننده های مطرح و محبوب در این حوزه، لوله و پروفیل ساوه می باشد. در انتخاب پروفیل مناسب باید در نظر داشته باشید:

انواع پروفیل و قوطی بر خلاف ظاهر ساده‌ای که دارند بخش زیادی از هزینه ساخت سازه را به خود اختصاص می‌دهند؛ به همین دلیل تغییرات قیمت پروفیل و قوطی تاثیر زیادی بر بازارهای موازی از جمله مسکن و خودروسازی خواهد داشت. برای بهینه‌سازی هزینه اجرای سازه، انتخاب پروفیل مناسب یکی از مهمترین فاکتور‌ها در نظر گرفته می‌شود.

از جمله مصارف پروفیل می‌توان به استفاده آن در ساختمان سازی، چهارچوب‌ها، نرده‌های فلزی، درب و پنجره اشاره کرد.

 

Call Now Buttonتماس با آهنات
×

شما میتوانید از طریق شبکه اجتماعی واتساپ با واحد فروش در ارتباط باشید ...

×