021-47238000

قیمت پروفیل قوطی صنعتی

قیمت پروفیل صنعتی به صورت روزانه و منظم در لیست زیر آپدیت می‌گردد. پروفیل به تمام مقاطع طویلی گفته می‌شود که دارای سطح مقطع یکسان در طول خود باشند. اما منظور از پروفیل در بازار ایران، آن دسته از مقاطعی است که توخالی بوده و خود به دو حالت پروفیل باز و بسته تقسیم می‌شوند.

پروفیل صنعتی بر حسب کاربرد خود در صنعتی غیر از ساختمان سازی، نام پروفیل صنعتی را به خود گرفته است. این محصولات بنا به نیاز صنایع مختلف در ضخامت های ۵ به بالا یعنی ۵، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۵ و ۱۶ میلیمتر تولید و به بازار عرضه می‌شود. قیمت پروفیل صنعتی به ابعاد آن، روش تولید، نوسانات نرخ ارز و قیمت ورق بستگی دارد.

لازم بذکر است که به طور کلی قیمت پروفیل صنعتی با افزایش ضخامت و وزن افزایش می‌یابد. ابعاد مرسوم پروفیل های صنعتی در بازار بین ۱۰ تا ۴۰۰ میل در میان انواع پروفیل مربعی و مستطیلی است.

آهنات ارائه دهنده قیمت پروفیل صنعتی با توجه به نیاز مشتری و با مناسبترین سطح بازار می‌باشد. مهمترین و شناخته شده ترین برندهای تولید کننده پروفیل صنعتی در ایران عبارتند از: نورد لوله یاران، جهان پروفیل پارس، گروه صنعتی تهران شرق، صنایع فولاد هیربد و نورد پروفیل ساوه

سوالات متداول

خانواده آهنات، با استفاده از به‌روز‌ترین راه‌های ارتباطی، به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر پاسخگویی به سوالات متداول از طریق شماره‌ ۰۲۱۴۷۲۳۸۰۰۰، کانال تلگرام و اینستاگرام با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 
۱. پروفیل های صنعتی در چه طول در بازار وجود دارد؟

طول معمول پروفیل های صنعتی ۶ و ۱ متر است.

۲. آلیاژ مورد استفاده در ساخت قوطی سنگین صنعتی (پروفیل صنعتی) چیست؟

در تولید این پروفیل ها معمولا از آلیاژ ST37 استفاده می‌شود.

 

۳. خواص مکانیکی پروفیل های صنعتی نسبت به پروفیل ساختمانی چگونه است؟

بعلت ضخامت بالاتر، مقاومت این پروفیل ها بالاتر از پروفیل های ساختمانی است.

۴. کاربرد پروفیل های صنعتی در کجاست؟

 ساخت ماشین های صنعتی، اسکلت های فلزی در تاسیسات مختلف، ساخت سوله، شاسی ماشین آلات، قالب های فلزی و … 

۵. چند نوع پروفیل صنعتی در بازار وجود دارد؟

پروفیل صنعتی در دو نوع سبک و سنگین وجود دارد.

Call Now Button