021-47238000

قیمت لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه یکی از مشتقات لوله و پروفیل‌های فولادی است که با اعمال روکش گالوانیزه بر روی آن، مقاومت به خوردگی در این لوله ها افزایش پیدا کرده است. به همین علت یکی از محبوب‌ترین لوله ها در بخش های تاسیساتی و پتروشیمی لوله های گالونیزه هستند.

بنابراین ویژگی متمایز کننده و برتر این لوله، بکارگیری در محیط های خورنده است. لذا طبیعتا قیمت لوله گالوانیزه نسبت به دیگر لوله های فولادی کربنی بالاتر است. لوله های گالوانیزه از لحاظ روش تولید در دسته لوله های درزدار قرار می‌گیرند.

به عبارتی برای تولید این لوله ها از ورق گالوانیزه ای که دو لبه آنرا به هم جوش داده اند، استفاده می‌شود. بنابراین یکی از پارامترهای موثر بر قیمت لوله‌گالوانیزه، قیمت ورق گالوانیزه در بازار می باشد.

از مهمترین مشخصات لوله های گالوانیزه توجه به سایز و ضخامت آن است. قطر معمول این لوله ها در بازار بین ۱ تا ۸ اینچ است. توجه نمایید که قطر بیان شده برای لوله ها قطر اسمی است که از قطر خارجی کوچکتر و از قطر داخلی بزرگتر است. طول این لوله ها نیز در ابعاد ۶ متری تولید و به بازار عرضه می‌شود. لوله های گالوانیزه از جهت کاربرد در انواع صنایع و سیستم های تاسیساتی در رده لوله های صنعتی و تست آب نیز قرار می‌گیرند.

برای مشتریانی که در مورد کاربرد این لوله ها بدنبال اطلاعات بیشتری هستند می‌توان گفت که این لوله ها یکی از پرمصرف ترین انواع لوله در بخش انتقال آب در ساختمان های مسکونی، انتقال آب و گاز در گلخانه ها و موتور خانه های صنعتی، فاضلاب و تصفیه خانه‌ها هستند. لوله های گالوانیزه در ۲ دسته سبک و متوسط در بازار وجود دارد.

این دسته بندی بر مبنای ضخامت و سایز لوله‌ها صورت می‌گیرد که به طور مستقیمی بر روی وزن لوله نیز موثر است. به طور کلی قیمت‌لوله گالوانیزه سبک نسبت به نوع متوسط پایینتر است. به طور کلی قیمت روز لوله گالوانیزه بستگی به قیمت روز دلار، حجم عرضه و تقاضا در بازار و قیمت مواد اولیه‌ای همچون قیمت ورق گالوانیزه دارد.

قیمت لوله گالوانیزه در بازار را با کارشناسان آهنات و با شماره تماس ۴۷۲۳۸۰۰۰-۰۲۱ در ارتباط باشید.

 

لوله گالوانیزه

سوالات متداول

مجموعه‌ی آهنات، با استفاده از به‌روز‌ترین راه‌های ارتباطی، به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر پاسخگویی از طریق شماره‌ تلفن‌های ذیل

۱. پرکاربردترین ضخامت لوله گالوانیزه در ایران چه ضخامتی است؟

پرکاربردترین ضخامت لوله های گالوانیزه چیست؟ ضخامت های ۲، ۳ و ۵ میل معمول ترین ضخامت ها در بازار است..

۲. رنج معمول سایز لوله های تست آب گالوانیزه چگونه است؟

رنج معمول سایز این لوله ها بین ½ اینچ تا ۳ اینچ می‌باشد.

مهمترین تولید کننده های لوله گالوانیزه در ایران کدام است؟

لوله های گروه صنعتی سپاهان، درپاد تبریز، لوله و پروفیل اصفهان، سپنتا، نورد و لوله سمنان از مهمترین برندهای تولیدکننده لوله گالوانیزه بشمار می‌آیند

Call Now Button