نبشی ناودانی استیل

قیمت نبشی ناودانی استیل و  قیمت سپری آهن در بازار امروز آهن آلات در سایت آهنات بروزرسانی می‌گردد. برندهای متفرقه در بازار دارای اختلافاتی در قیمت سپری ارائه شده هستند اما مهمترین تولیدکننده های این محصول فولادی، کارخانه اسپیرال اصفهان، شکفته و نورد سجاد می‌باشد که در لیست زیر به همراه چندین برند دیگر قرار دارند. 

سپری یک محصول فولادی است که از یکسو در ساخت درب و پنجره مورد استفاده قرار می‌گیرد و از سوی دیگر در تمامی سازه هایی همچون پل ها، ستون ها و سقف ها که در آن از خرپا استفاده می‌شود، بکار می‌رود.

 مقطع پروفیل سپری به شکل حرف T می‌باشد و همانند نبشی و ناودانی در ۲ نوع فابریک و پرسی تولید می‌شود. 

نوع فابریک این مقطع فولادی مستقیما از شمش بدست می‌آید و نوع پرسی یا نوردی آن از جوشکاری دو تکه ورق با زاویه ۹۰ درجه نسبت به یکدیگر.

 جالب است که بدانید مقطع پروفیل سپری در شکل T معروف تر است اما نوع دیگری از پروفیل سپری با نام پروفیل سپری ۵۰۷ نیز در بازار وجود دارد که کاربرد آن بیشتر محدود به ساخت درب و پنجره است.

به همین علت اغلب در بازار پروفیل سپری را با نام پروفیل T می‌شناسند.

 در حالیکه مقطع پروفیل سپری ۵۰۷ متفاوت از نوع T است و یک پروفیل بسته به حساب می‌آید.

 نکته مهم دیگر این است که برخی افراد پروفیل سپری T را با نبشی اشتباه می‌گیرند. پروفیل های سپری T شکل بر اساس نوع لبه شان به دو دسته لبه تیز و لبه گرد تقسیم می‌شوند.

 سپری لبه تیز در اندازه های بین ۲۰ تا ۴۰ میلیمتر قابلیت تولید دارند و سپری های لبه گرد در سایز  بین ۳۰ الی ۱۴۰ میلیمتری در بازار وجود دارند. ضخامت معمول این محصول فولادی اغلب بین ۰.۹ تا ۲.۵ میلیمتر می‌باشد.

 سوالات متداول در مورد سپری آهنی آیا به تیرآهن از وسط نصف شده می‌توان سپری گفت؟ بله، نوع سومی از سپری، علاوه بر سپری فابریک و پرسی، سپری وب (WEB)  می‌باشد که از برش تیرآهن ساده بدست می‌آید. 

منظور از سایز در انواع سپری لبه تیز و لبه گرد چیست؟ منظور از سایز جان سپری است که فاصله عمودی سپری را بیان می‌کند. 

  استانداردهای بکار رفته در تولید انواع سپری چیست؟ DIN EN 10055، DIN59051، DIN1022 آیا آهنات سپری گالوانیزه در محصولات خود برای فروش دارد؟

 بله، قیمت سپری گالوانیزه نیز بالاتر از انواع فولادی ساده در این محصول می‌باشد. کیفیت و قیمت سپری فابریک و پرسی چه تفاوتی با یکدیگر دارد؟ کیفیت سپری پرسی نسبت به سپری فابریک بالاتر بوده و لذا قیمت سپری فابریک از پرسی بالاتر می‌باشد. 

آیا قیمت های درج شده برای این محصول فولادی در سایت آهنات با درنظر گرفتن ارزش افزوده می‌باشد؟ خیر، قیمتها بدون ارزش افزوده می‌باشد.

نبشی و ناودانی استیل

نام کالاضخامتسایزابعاد شاخهکارخانهتحویلقیمت (ریال)تاریخ بروزرسانی
ناودانی استنلس استیل ۳۰۴L سایز ۱۲ میل۶ متری بنگاه تهران۱۲۶متریبنگاه تهران۲,۱۳۰,۰۰۰ ریال۲۰۲۳-۰۳-۱۲
ناودانی استنلس استیل ۳۰۴L سایز ۱۰ میل۶ متری بنگاه تهران۱۰۶متریبنگاه تهران۲,۱۳۰,۰۰۰ ریال۲۰۲۳-۰۳-۱۲
ناودانی استنلس استیل ۳۰۴L سایز ۶ میل۶ متری بنگاه تهران۶۶متریبنگاه تهران۲,۱۳۰,۰۰۰ ریال۲۰۲۳-۰۳-۱۲
ناودانی استنلس استیل ۳۰۴L سایز ۴میل۶ متری بنگاه تهران۴۶متریبنگاه تهران۲,۱۳۰,۰۰۰ ریال۲۰۲۳-۰۳-۱۲
نبشی استنلس استیل ۳۰۴ ضخامت ۸میل-۸۰*۸۰-۶ متری-بنگاه تهران۸۸۰*۸۰۶متریبنگاه تهران۲,۱۳۰,۰۰۰ ریال۲۰۲۳-۰۳-۱۲
نبشی استنلس استیل ۳۰۴ ضخامت ۵میل-۵۰*۵۰-۶ متری-بنگاه تهران۵۵۰*۵۰۶متریبنگاه تهران۲,۶۳۰,۰۰۰ ریال۲۰۲۳-۰۳-۱۲
نبشی استنلس استیل ۳۰۴ ضخامت ۴میل-۴۰*۴۰-۶ متری-بنگاه تهران۴۴۰*۴۰۶متریبنگاه تهران۲,۶۳۰,۰۰۰ ریال۲۰۲۳-۰۳-۱۲
نبشی استنلس استیل ۳۰۴ ضخامت ۳میل-۳۰*۳۰-۶ متری-بنگاه تهران۳۳۰*۳۰۶متریبنگاه تهران۲,۶۳۰,۰۰۰ ریال۲۰۲۳-۰۳-۱۲
نبشی استنلس استیل ۳۰۴ ضخامت ۳میل-۲۰*۲۰-۶ متری-بنگاه تهران۳۲۰*۲۰۶متریبنگاه تهران۲,۶۳۰,۰۰۰ ریال۲۰۲۳-۰۳-۱۲

سوالات متداول

خانواده آهنات، با استفاده از به‌روز‌ترین راه‌های ارتباطی، به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر پاسخگویی به سوالات متداول از طریق شماره‌ ۰۲۱۴۷۲۳۸۰۰۰، کانال تلگرام و اینستاگرام با مشاوران ما در ارتباط باشید.

بهترین شاخص سنجش فلزات نظیر آهن یا استیل چیست ؟ وزن یا متر ؟

با سلام خدمت شما اصولا شاخص اندازه گیری فلزات براساس وزن محصول است با این وجود در زمان تحویل بار، ابعاد و مشخصات فنی محصول را با فاکتور و گواهینامه فنی آن مطابقت بدهید.

بهترین شاخص سنجش فلزات نظیر آهن یا استیل چیست ؟ وزن یا متر ؟
من یک آیتم محتوا هستم.برای ویرایش برروی دکمه کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
بهترین شاخص سنجش فلزات نظیر آهن یا استیل چیست ؟ وزن یا متر ؟
من یک آیتم محتوا هستم.برای ویرایش برروی دکمه کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
بهترین شاخص سنجش فلزات نظیر آهن یا استیل چیست ؟ وزن یا متر ؟
محتوای آکاردئون

سوالات متداول

مجموعه‌ی آهنات، با استفاده از به‌روز‌ترین راه‌های ارتباطی، به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر پاسخگویی از طریق شماره‌ تلفن‌های ذیل

1. گریدها آلیاژی ورق سیاه در بازار کدامند؟

گرید مرسوم ورق سیاه ST37 است. اما گریدهای ST52، A516 و A283 نیز به صورت سفارشی و برش خورده قابلیت سفارش را دارند. 

2. ورق سیاه در چه حالت هایی به بازار عرضه می‌شود؟

دو حالت شیت فابریک و رول 

3. ضخامت و سایز ورق های سیاه فولاد مبارکه چگونه است؟

خط تولید این کارخانه توان تولید ضخامت‌های بین 1.2 تا 16 میلیمتر را دارد، اما مرسوم ترین ضخامت‌هایی که سفارش بیشتری دارد، بین 2 تا 15 میل است. عرض این ورق ها در ضخامت های پایین (بجز در 2 میل) در 1000، 1250 و 1500 میل موجود است. در ضخامت های بالا آن چیزی که مرسوم است، عرض 1500 میل است. 

4. مشخصات ضخامت و عرض ورق های فولاد کاویان چگونه است؟

 ورق‌های نورد شده این کارخانه از ضخامت 8 میل به بالا (تا 40 میل) در عرض‌های 1250 و 1500 میلیمتر می‌باشد. 

5. ورق اکسین اهواز در چه عرض و ضخامت هایی ورق سیاه تولید می‌کند؟

این کارخانه عموما عرض 2 متر تولید می‌کند اما چون توان تولید تا عرض 5/4 متر را دارد بر اساس سفارش مشتری عرض‌های دیگر هم در بازار با نام این کارخانه دیده می‌شود. این کارخانه ورق‌های سیاه خود را در ضخامت‌های 6 میل به بالا (حتی بالاتر از 40 میل) تولید می‌کند. کیفیت محصولات نورد این کارخانه از کیفیت بسیار خوبی برخودار است. 

6. محصولات نورد گرم فولاد گیلان در چه سایزهایی تولید و عرضه می‌شود؟

 این کارخانه در بخش نورد گرم محصولات قابلیت تولید ضخامت‌های 2 تا 17 میل را دارد، اما ضخامت‌های 3 تا 15 میل فولاد گیلان، بیشترین سفارش را در بازار دارد. محدوده عرض ورق‌های سیاه این کارخانه از 600 تا 1420 میلی متر است، اما باز هم آنچه بیشتر در بازار مرسوم است، عرض های 1000، 1250 و 1500 میل می‌باشد. 

Call Now Buttonتماس با آهنات
×

شما میتوانید از طریق شبکه اجتماعی واتساپ با واحد فروش در ارتباط باشید ...

×