قیمت لوله داربستی

لوله داربستی ضخامت 2 میل نمایش قیمت با ارزش افزوده

سایز ضخامت حالت استاندارد واحد تحویل قیمت (ریال) تاریخ بروزسانی نوسانات
1/2 1 اینچ 2 6 متری تهران کیلوگرم کارخانه 373,636 1403/5/1
1/2 1 اینچ 2 6 متری اصفهان کیلوگرم کارخانه 361,818 1403/5/1

لوله داربستی ضخامت 2.5 میل نمایش قیمت با ارزش افزوده

سایز ضخامت حالت استاندارد واحد تحویل قیمت (ریال) تاریخ بروزسانی نوسانات
1/2 1 اینچ 2.5 6 متری تهران کیلوگرم کارخانه 373,636 1403/5/1
1/2 1 اینچ 2.5 6 متری اصفهان کیلوگرم کارخانه 361,818 1403/5/1

لوله داربستی ضخامت 3 میل نمایش قیمت با ارزش افزوده

سایز ضخامت حالت استاندارد واحد تحویل قیمت (ریال) تاریخ بروزسانی نوسانات
1/2 1 اینچ 3 6 متری تهران کیلوگرم کارخانه 373,636 1403/5/1
1/2 1 اینچ 3 6 متری اصفهان کیلوگرم کارخانه 365,455 1403/5/1

لوازم داربست نمایش قیمت با ارزش افزوده

نام تحویل قیمت (ریال) تاریخ بروزسانی نوسانات
مغزی داربست بنگاه تهران 200,000 1403/5/1
بست H بنگاه تهران 763,636 1403/5/1
بست داربستی سبک بنگاه تهران 536,364 1403/5/1
بست داربستی سنگین بنگاه تهران 604,545 1403/5/1
بست گردان بنگاه تهران 745,455 1403/5/1
بست تک پیچ بنگاه تهران 495,455 1403/5/1
رابط 20 سانتی بنگاه تهران 418,182 1403/5/1
رابط 17 سانتی بنگاه تهران 400,000 1403/5/1


یکی از اصلی ترین نیازهای پروژه های عمرانی و ساختمان سازی، لوله های داربستی جهت پیشرفت عملیات معماری در ارتفاعات دور از دسترس و بالا است.

شرایط تولید و قیمت لوله داربستی در کارخانه

یکی از اصلی ترین نیازهای پروژه های عمرانی و ساختمان سازی، لوله های داربستی جهت پیشرفت عملیات معماری در ارتفاعات دور از دسترس و بالا است. این لوله های داربستی نیز در دو نوع درزدار و بدون درز در کارخانه ها تولید شده اما نوع خاص درزدار آن که با نام لوله ۵ نیز شناخته می شود، بیشترین کاربرد و مصرف را در بین خریداران دارد.

مطالب مرتبط : قیمت لوله اسپیرال

این لوله ها علاوه بر استحکام بالا دارای وزن مناسب و کمتری بوده و حمل آن نیز راحت خواهد بود. بنابراین در ادامه به شرایط تولید و قیمت لوله داربستی در کارخانه بیشتر و به جزئیات کامل آن پرداخته می شود.

معرفی بهترین لوله داربستی

لوله های داربستی که از نوع درزدار بوده، کاربردهای مختلف و متنوعی در صنعت ساختمان سازی دارند. این لوله ها برای سازه های مرتفع، مشتریان زیادی در بازار دارند زیرا ماهیت آن ها به عنوان سازه های موازی ساختمان ها بوده و نمی توان از آن ها برای انتقال سیالاتی مانند نفت و گاز استفاده کرد. از طرفی لوله داربست باید ویژگی مهمی به نام استحکام و تحمل فشار و وزن بالا داشته باشند زیرا مقاومت آن ها در برابر وزن انسان اولویت دارد.

همچنین لوله داربستی به دلیل نداشتن قابلیت انتقال، نیاز به تست و آنالیز ندارد و با سرعت و به میزان بیشتری به دلیل فرایند راحت تر آن ها در مقایسه با دیگر لوله های صنعتی، تولید می شوند. این لوله ها یا سازه های مقاوم برای امنیت جانی افراد در ارتفاعات بوده و از نظر فنی بدون آنالیز فیزیکی توزیع می شوند و برای تعمیرات، کارگران در ارتفاعات بالای سازه از لوله داربستی به وفور استفاده می کنند.

انواع لوله داربستی

کارایی و کاربرد لوله های داربستی به نوع آن ها در نحوه اتصال یا ایجاد انواع داربست وابسته بوده و تولید یا ساخت در کارخانه لوله داربستی در ابعاد کوچک تا بزرگ با توجه به پروژه و سایر موارد انجام می شود. سایز رایج انواع لوله داربستی ۱۱.۲ اینچ و ضخامت آن ها بین ۱.۸ تا ۳ اینچ است.

علاوه بر وجود انواع سایز و ضخامت از نظر کلی داربست ها شامل داربست فلزی، داربست معلق، داربست پایه دار، داربست خرپا و مثلثی شکل از این نمونه ها هستند. همچنین از نظر جنس هم لوله های فولادی و فلزی، گالوانیزه، آلومینیوم و دیگر موارد در هر کارخانه با اهداف مختلف کاربری تولید و ارائه می شوند.

نحوه ساخت لوله داربستی در کارخانه

از ورق های سیاه فولادی با نام ST37 یا ورق های گالوانیزه و سایر آلیاژ های افزودنی، لوله داربستی ساخته می شود .

به این صورت که ابتدا این ورقه های فلزی از دیگر تولیدی ها توسط کارخانه خریداری و سپس با ماشین آلات مخصوص به باز کردن و شکل دهی ورق ها پرداخته می شود. بعد از این مراحل جوشکاری الکتریکی و کنترل جوش انجام می شود که در نهایت با برشکاری و خنک کردن، عملیات تولید لوله های داربستی درزدار با تست فشار سنجیده و پایان خواهد یافت.

طول برخی از لوله ها حدود ۶ متر و یا بیشتر بوده و به دلیل عدم انتقال هیچ نوع سیالی به واسطه این لوله داربستی، آزمایشگاه های هیدرواستاتیکی روی آن در هیچ کارخانه ای انجام نخواهد شد.

کارخانه ها تمرکز خود را در فرایند ساخت لوله داربست روی استحکام و کیفیت جنس این لوله ها قرار می دهند تا بتوانند سفارشات خرید بیشتری به همراه رضایت حداکثری از خریداران دریافت کنند.

فروش بهترین لوله داربستی

فروش شاخه ها یا واحدهای لوله داربستی بر مبنای کیلوگرم یا وزن آن لوله ها انجام می شود. از طرفی در فروش، کارخانه ها با ارائه مشخصات فنی و شکل ظاهری محصول میزان تحمل بار و قدرت و استحکام آن را اثبات خواهند کرد.

فروش هر شاخه لوله داربستی با توجه به نوع آن می تواند متغیر باشد زیرا برای لوله های فولادی سبک تر یا متراژ های متوسط و بلند یا با توجه به نوع و میزان استفاده این فروش لوله داربستی متغیر خواهد بود.

علاوه بر این در بهترین و بزرگترین کارخانه های ایرانی این لوله ها به صورت مستقیم یا غیرمستقیم و با واسطه در چهارچوب قیمتی متفاوت به فروش می رسد.

عوامل موثر بر خرید لوله داربستی

در هنگام خرید لوله ها اصلی ترین سوالات مشتریان درباره تولیدات کارخانه های لوله داربستی، برای اطلاع از وزن، جنس، سایز و قیمت یا مشخصات فنی و لیست به روز قیمت های هر کارخانه برای این محصولات است. بنابراین با توجه به امکان خرید حضوری و سفارش تلفنی، نحوه خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه های برند و مشهور یا شرکت های معتبری که لوله داربستی ارزان را بدون هزینه های واسطه ای و مازاد در اختیار مشتریان قرار می دهند، بهترین پیشنهاد به ویژه برای خریداران انبوه این سبک از لوله های صنعتی است.

خریداران حقیقی و حقوقی لوله های داربستی می توانند میزان، نوع و سایز لوله ها را انتخاب، مبالغ پیش پرداخت را واریز و ثبت سفارش نهایی برای تحویل فوری این تجهیزات را به کارخانه لوله های داربستی و برای مقصد دلخواه انجام دهند.

قیمت لوله داربستی

قیمت هر نوع لوله داربستی با توجه به عواملی نظیر جنس لوله ها، وزن، سایز و شرکت سازنده یا مشخصات فنی آن ها متفاوت خواهد بود. از طرفی در ایران هم اکنون نرخ ارز نیز مدام در حال نوسان بوده به همین دلیل قیمت ها به طور مداوم در حال تغییر و کمی صعودی هستند. با این حال کارشناسان فروش هر کارخانه هر روز قیمت ها را به روز و آپدیت خواهند کرد.

بنابراین جهت اطلاع از قیمت لوله مورد نظر و لازم، کافی است که در سایت و قسمت فروش و قیمت ها، لیست محصولات را به همراه قیمت نهایی آن ها مشاهده و در صورت مقایسه با دیگر برندهای سازنده، تصمیم گیری و انتخاب کرد.

نتیجه گیری

لوله داربستی برای همه تعمیرات و معماری ساختمان ها لازم و برای دسترسی کارگران به ارتفاع بالاتر کاربردی هستند. این لوله ها با فرایندهای سخت و پیچیده تولید می شوند اما نیازی به انواع تست های دیگر لوله های صنعتی ندارد.

همچنین کارخانه لوله داربستی باید معتبر، متعهد و شرایط فروش لوله ها را ساده و کم هزینه نماید، تا خریداران بیشتری برای این محصولات ضروری صنایع ایجاد شود.

در این مقاله شرایط تولید و قیمت لوله داربستی در کارخانه و انواع این تولیدات برای خریداران آن ها مطرح گردید. بنابراین برای خرید لوله داربستی ارزان و باکیفیت، آگاهی از این نکات خرید مفید خواهد بود.

سوالات متداول

۱) از لوله داربستی در چه زمینه هایی استفاده می شود؟

از این لوله ها برای ساخت ساختمان ها، بدنه و درون خانه های مرتفع و تعمیر سازه ها یا به طور کلی در صنایع ساخت و ساز استفاده می شود.

۲) قیمت و کیفیت کدام لوله داربستی بهتر است؟

لوله های فولادی و فلزی از نظر کیفیت استحکام بسیار بالا و از نظر قیمتی نیز نسبت به دیگر موارد بهتر بوده که همین باعث فروش بیشتر لوله داربستی فولادی سبک است.

۳) از چه کارخانه ای بهتر است که لوله داربستی بخریم؟

از کارخانه های معتبر و مشهور یا برندهایی که رضایت مشتریان بیشتری به خاطر ارتقاء استاندارد ساخت در بازارها دارند بهتر است که با یکبار پرداخت این لوله های ضروری و لازم خریداری شود.

Logo

تیم آهنات به شما تجربه‌ی خرید آسان را هدیه می‌دهد‌ تنها کافی است با بیان نیاز خود، با ما در ارتباط باشید


آدرس

استان تهران - شهر تهران - خیابان اشرفی اصفهانی - نرسیده به چهار دیواری- خیابان میرطاهری - پلاک 16 - واحد 5

021-47238000

ساعت کار شرکت 8:30 الی 17